נוף עתאמנה אסמעיל - האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ
חזרה

שף אושר אידלמן

אושר אידלמן מציע שילוב יוצא דופן של שף, דיאטן וטכנולוג מזון – הוא מבשל מטבח אקלקטי של מספר סגנונות ששואב מהמטבח המזרח-תיכוני, האסייתי והאירופאי הקלאסי, ועושה להם אדפטציה בריאה. המוטו של אידלמן הוא "לרפא" את המטבח כמה שיותר ועדיין לשמור על אוכל טעים, מתובל כמו שצריך, עם תשומת לב לפרטים ושימוש בחומרי גלם איכותיים. כשף הוא חובב טעמים חזקים, שילוב צבעים ומרקמים ושימוש בתבלינים ועשבי תיבול מכל הסוגים, כאשר האינטגרציה בין בישול עילי לקונספט הבריא, יוצרת מטבח איכותי, צבעוני ומרגש שלא מפסיק להפתיע.
אידלמן למד בישול במלבורן, אוסטרליה ועבד כעשור במסעדות שף ידועות, כשהוא מתמחה ברטבים, שרקוטרי, דגים ובניית תפריטים. כשהתגורר באוסטרליה נחשף לסגנונות בישול שונים ולמטבחים האקזוטיים של מהגרי היבשת. במשך שנות לימודי התזונה ומדעי המזון בארץ הקפיד לנסוע כל קיץ לסטאז'ים בדרום מערב צרפת וצפון ספרד על מנת לשמור על חדות קולינרית ושיפור תמידי. כשף בעל 14 שנות ותק במקצוע, הוא מאמין שבישול בריא אינו משעמם או דיאטטי בהכרח, אלא מזין ומושחת במידה – הסוד כאן טמון בטכניקה ובתשומת לב לפרטים.
תוכלו למצוא את אושר גם אצלכם בבית, על מסך הטלוויזיה, שם הוא מככב בשתי תוכניות בישול בערוץ עשר ובערוץ האוכל FOODY: "שני גברים ומקרר" יחד עם אודי ברקן ו-"מתכון מנצח" עם בלוגרי האוכל המובילים בישראל.
שתף: