אודות האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ
  • אקדמיה הקולינרית של בולטהאופ

אודות האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ

אנחנו באקדמיה הקולינרית של בולטהאופ חושבים שהמטבח הוא הלב והנשמה של כל בית. כדי לממש את האמונה שלנו, יצרנו חלל מרהיב, אספנו חבורה של שחקני נשמה שהתשוקה לאוכל היא המכנה המשותף שלהם, בחרנו סו-שפים שאוהבים אוכל ואוהבים אנשים. אנחנו מאמינים שהדבר הראשון שהאורחים שלנו צריכים לחוות הוא תחושת בית. יצרנו מגוון סדנאות שנותנות לכולם את הכלים להרחיב את מחברת המתכונים הביתיים ולשדרג את היכולות הקולינריות של כל אחד ואחת.

האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ שוכנת בנמל תל אביב באולם התצוגה האלגנטי והעדכני של מטבחי בולטהאופ. בסמוך לחלל שבו מוצגים המטבחים, נמצא המטבח המקצועי של האקדמיה שנבנה ותוכנן כמקום שבו מבשלים, לומדים, מארחים ומתארחים לשעה או כמה שעות של אתנחתא טעימה, נעימה ומשוחררת.
 

אנחנו מאמינים שאוכל הוא שפה שמחברת בין אנשים ושבעזרת הידע המתאים כל אחד יכול להניח על השולחן מנות מדהימות. האקדמיה הקולינרית מציעה גישה רעננה ללימוד מיומנויות הבישול והאירוח באמצעות הסדנאות שלנו. הסדנאות המגוונות עורכות למשתתפים היכרות עם מטבחים שונים מהארץ ומהעולם. התכנים שבנינו מעשירים את יכולות הבישול של המשתתפים, ומאפשרים לכל אחד ואחת ליישם בקלות את הטכניקות שלמדו גם במטבח הביתי.
 

האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ יוצרת סביבה שמכבדת את תהליכי היצירה והעשייה של האוכל. בסדנאות שלנו אנו עובדים עם כלים וחומרי גלם זמינים ולא יקרים, אך לעולם לא מתפשרים על עונתיות, טריות ואיכות מעולה.
במקביל לסדנאות אנו מציעים אירועים פרטיים תפורים על פי מידה, שבהם תוכלו לארח ולהתארח, לטעום, ללגום ולהתרווח וליהנות מאוכל מצוין. אנחנו גם יודעים שבארוחה טובה ובבילוי חברתי האווירה חשובה לא פחות מהטעם. לכן, כשאתם מגיעים לסדנאות ולאירועים שלנו, אתם לא רק לומדים וסועדים אלא נהנים גם מאירוח ביתי ומיין מצוין שלא מפסיק להימזג. אתם מוזמנים לכמה שעות של נחת סביב השולחן של האקדמיה.

קורט היסטוריה: בולטהאופ ישראל, שהוקמה ב-1994, היא השלוחה המקומית של חברת עיצוב המטבחים הגרמנית בולטהאופ ופועלת בהתאם לסטנדרט הגבוה של חברת האם. מטבחי בולטהאופ מתאפיינים בחדשנות טכנולוגית ועיצובית, המושפעת מסגנון הבאוהאוס, צורניות מינימליסטית וקווים קלאסיים שהופכים את המטבח לעל-זמני – כל זה יחד עם גמישות תכנונית והתאמת המטבח ללקוח. על פי הגישה של מטבחי בולטהאופ "אנשים הם במאים", ובסופו של דבר המטבח מתהווה סביב המשתמש ולנוחותו. בסתיו 2013, הצטרפה למשפחת "בולטהאופ ישראל" אחות חדשה – האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ שממשיכה בדרכה את עקרונותיה של חברת האם. התמקמנו בחלל תצוגה שמבטא ללא מילים את הפילוסופיה של בולטהאופ.
 

ראש הסגל הקולינרי באקדמיה הקולינרית של בולטהאופ הוא השף אבנר לסקין, שמאמין שאוכל הוא הדרך הטובה ביותר להתחבר לאנשים. לסקין הוא השם שמאחורי המסעדות "ביקס" ו"דה לוקה" ומחברם של כ-20 ספרי בישול. הוא מתמחה באפייה ובבישול ים-תיכוניים ודוגל בשימוש בחומרי גלם מקומיים באיכות הטובה ביותר.

 

* מטבח האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ כשר ומושגח.

שתף: