סדנאות בישול באקדמיה הקולינרית של בולטהאופ
סדנאות בישול באקדמיה הקולינרית של בולטהאופ

סדנאות בישול באקדמיה הקולינרית של בולטהאופ:

בילוי מלא טעם

במתחם ייעודי באולם התצוגה של בולטהאופ פועל מטבח חי ופועם. לא משנה היכן נרכש המטבח הביתי שלכם, סדנאות הבישול שלנו יעזרו לכם להוציא ממנו, ובעיקר מעצמכם, הרבה יותר. האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ מציעה לחובבי הבישול והאוכל מגוון סדנאות בישול שישדרגו את כישורי הטבחות של כל אחת ואחת, גם אלה שטרם חצו את מחסום החביתה והסלט.

הסדנאות באקדמיה מעודכנות ומחוברות לטעם הישראלי - מסושי ועד בישול טברייני, מבשרים ועד בישול טבעוני, מארוחת בוקר מושחתת ועד להכנת ארוחות בריאות מקוריות. את הקשת הרחבה של הסגנונות והמטבחים מעביר סגל האקדמיה המורכב משפים ומאושיות קולינריות מקומיות שנמצאים כאן כדי לחלוק אהבות וידע.

הסדנאות והבשלנים שמעבירים אותן נבחרים מתוך החיבור שלנו לתחום האוכל והאירוח בישראל. התכנים שלנו נקבעים על פי עונות השנה, מגמות בעולם ובארץ, חגים שמתקרבים, ירקות ופירות שמבשילים, חומרי הגלם בשוק וכמובן – התגובות, האהבות והדרישות שמבטאים המשתתפים בסדנאות. התפריט משתנה על פי המקצב המקומי ואף סדנה אינה חוזרת על עצמה. אנו קשובים ופתוחים כל הזמן להכיר ולפגוש אנשים חדשים וותיקים מתחום הבישול והאירוח, כאלה שבסדנאות שלהם לא יילמדו רק מתכונים אלא יסופרו סיפורים ואולי גם יתבשלו סיפורים חדשים. האקדמיה הקולינרית של בולטהאופ מקפידה להתעדכן בהתרחשויות בשטח, כמו מסעדות חדשות שנפתחות, בתי עסק מסקרנים ואפילו בלוגים. האצבע שלנו תמיד על הדופק במטרה להציע סדנאות שפונות לא רק אל חוש הטעם, אלא גם אל הראש ואל הנשמה.

אמנם הסדנאות שונות זו מזו בטעם, במבנה ובדינמיקה, אבל לכולן מכנה משותף אחד: אתם מתארחים אצלנו לשלוש שעות נינוחות של בילוי שמלטף את בלוטות הטעם ומרחיב את הלב. אנחנו מציעים כל מה שטוב במסעדה בתוספת הרחבת האופקים הקולינריים שלכם והאפשרות להיות הרבה יותר מסועדים בלבד. עם כוס משקה טוב ביד תוכלו לטעום, להריח ולגעת, לשמוע טיפים וסיפורים מהחיים של בשלנים עתירי ניסיון, לאסוף רעיונות לאירוח ולהרחבת התפריט המשפחתי ולהשחיז את כישורי הבישול שטמונים בכם. לצדן של סדנאות פופולריות שחוזרות פעם אחר פעם (אך אף פעם אינן חוזרות על עצמן!), אנו מארחים סדנאות "הרפתקניות" יותר לבשלנים ואכלנים סקרנים שאוהבים ומחפשים נישות ייחודיות יותר במטבח.

אם אתם אוהבים את הקרבה לסכין ולקרש החיתוך, תוכלו לבחור בסדנאות שמבוססות על הכנה עצמית מודרכת, ואם אתם רוצים להישען לאחור ולהתפנק, מוצעות לכם גם סדנאות פרונטליות וארוחת טעימות. בכולן מובטחים טעם, ריח ויין משובח. 

קרא עוד...
הארוחות הקרובות:
הסדנאות הקרובות: